Srpen 2018

Šátek vyhrává....

17. srpna 2018 v 9:44 | Zdenka |  Dárky
....Jarmilka....gratuluji :-) Mail na Tebe nemůžu najít, tak mi prosím napiš ...

Já vím, zase mi to trvalo, než jsem vůbec napsala, kdo vyhrál i losování proběhlo, až 16.
Chvíli jsem tu měla vnoučka, ale bohužel v době, kdy jsem chodila do práce, takže se o hlídání musely postarat i prababi a Naty....já s ním stihla jen jeden výlet do oblíbených Častolovic, jely jsme s kamarádkou Haničkou a jejím vnoučkem Šimonkem a bylo to moc fajn :-)Moje nejoblíbenější zvíře :-) ♥


Už se těšíme, že v téhle sestavě zase někam vyrazíme :-)


A máme novou terasu, zítra na ní slavíme mamčiny kulatiny...radši neprozradím kolik, aby se mnou nebylo zle...


Jůlinka měla narozeniny včera, té bylo devět :-))

Přeji Vám krásné dny :-))

Giveaway - pátá....

6. srpna 2018 v 11:16 | Zdenka |  Dárky
....blíží se páté výročí blogu a já mám pro vás jako každý rok dárek :-) Ti kdo sledují můj Instagram, už vědí.....letos jsem upletla šátek Sizzle Pop....pletla jsem ho už potřetí - pro sebe šátek, pro dceru nákrčník a čepici... brioche je prostě láska, moc mě baví a pletl se moc hezky :-)
Upletla jsem ho za devět dní :-) Barevné klubko je Jawol Magic Dégradé a bílá je klubko ze Skotska. Stačí napsat komentář a 15.8. bude slosování, tentokrát budu počítat i komentáře z IG, takže máte dvojitou šanci :-)Pomalu se chystáme na zimu....ponožky pro nejmladší dceru a nákrčník s čelenkou pro prostřední, no a Jůlinka asistentka :-))


I náramky mě stále baví a kamarádky si je přejí :-)) A konečně mi rozkvetla vistárie :-))), černooká zuzana si našla oporu na jiné popínavce :-))

Krásné prázdninové dny Vám všem přeji :-))